FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Album foto

«12»
i0nutz8331.08.2006 06:27

Urmand sugestiile mai multor useri, am facut acest thread in dorinta de a ne cunoaste cat mai bine.

 

Un asl, o poza, 2-3 vorbe despre fiecare. :)

 

 

Pentru poze:

 

www.imageshack.us, browse, selectati locatia unde aveti poza, iar din linkurile obtinute alegeti thumbails for forums(1).

Prodigy_andrey31.08.2006 07:02

Eu ma risc primu :D 17 m deva

 

untitledbx6.th.jpg

 

*Ps in stanga ii sora-mea si NU va dau id-u ei :P:P:P:P

 

Ce sa mai zic de mine??? :roll: nici yo nu stiu :D ....... Cu Steaua pana la moarte si bla bla bla :D

El_nin0_T0rr3s31.08.2006 07:31

sa aveti grija de poza...o luati usor si o inramati...sa nu o zgariati k va omor..:D:D:D

 

p07130620241ng7.th.jpg

 

17 ani , Dr.Tr.Severin

 

prieten pentru unii...si "prieten" pentru mai multi jucatori de pe acest forum....sper insa k voi deveni si prietenul "prietenilor" mei...aa,,,sunt oltean deci ma intelegeti...cred k's km singurul de pe aici..apropo..nu mananc praz...sa nu ma faceti prazar deci...:D:D:D:D:D:D

dani@steaua4ever31.08.2006 07:51

eusijepcarulr3.th.jpg

 

Mihai si eu:D

dani@steaua4ever31.08.2006 08:22

2ou4.th.jpg

 

O poza reprezentativa pt Mihai..pusa de mine la cererea lui..poate va speriati de el si nu ai mai dati atatea goluri=))

mihai141131.08.2006 08:23

mars ma

johnny0631.08.2006 09:40

dsc03368lf8.th.jpg

 

asta sunt eu... doua vorbe si despre mine... 18 ani, din deva, elev emerit :lol: ... ce sa mai zic... cu Steaua pana la moarte... si dupa 8)

blindica31.08.2006 09:58

euultrastm2.th.png

 

eupunkhj9.jpg

 

19 ani, Alex ma numesc, din Bucuresti, student si nearly fifa maniac, stelist de mic...si nu doar la rezultate...ma scuzati pt 2 poze, dak sunt probleme scot una

mihai141131.08.2006 10:11

oo e ultras =)) :roll:

blindica31.08.2006 10:15

@ Mihai 1411 : si care-i problema?

RobYnho31.08.2006 10:20

@Mihai Nu ti se pare ca esti cam mistocar?? Vad ca iei pe toata lumea la misto... taci dreq

Prodigy_andrey31.08.2006 10:24

Wah aici trebuia sa punem poze sa ne cunoastem sa ne prezentam nu sa ne certam :D hai k o glumit si el ;) :lol: si cum zicea ionutz !! nu uitzatzi unde ne aflam :D

johnny0631.08.2006 10:29

propun sa fie sterse toate post-urile ce sunt off-topic. sa nu facem si din acest thread ceva gen "procesul etapei" unde sa comentam si sa ne batem joc unii de altii ca in jungla.

RobYnho31.08.2006 10:41

dsc00092gw4.th.jpg

dsc00022ub3.th.jpg

dsc00090sf1.th.jpg

Sunt Robert din Brasov si am 16 ani (aproape 17) :P . Altceva??! Sunt elev in clasa a 10-a. De curand m-am lasat de fotbal (de prost). :roll: Bafta all

mihai141131.08.2006 11:07

dar vai s-au suparat miresele,robynho cand vb cu mine stai cu spatele ca ma zgarii cu barnaul

 

dar vai cati ultrasi pe asilia uai :lol: :lol: :lol:

johnny0631.08.2006 11:11

frate nu cred ca tu esti cel mai in masura sa ii judeci pe ceilalti. poate ca se pot spune multe si despre tine.

mihai141131.08.2006 12:06

iatimireasaziuabunaaaaadelatataaaadelamumaaaa =))

 

amice ,ca sa zic asa, ce am zis de v-ati simtit asa frustrati?am zis ca e ultras...mare lucru ce am zis,si ati devenit brusc complexati toti;e ceva rau in faptul ca am zis ca e ultras de ai sarit tu si cu "nara mare" cu gura?

i0nutz8331.08.2006 15:20

Yo mai tre' sa bag asl-u?;)

Prodigy_andrey31.08.2006 17:18

nu pe tine te stie toata lumea :D =)) numa am uitat cum ziceai k te cheama ?? ;) ;) :D:D:D:

i0nutz8331.08.2006 17:31

Am uitat sa precizez.. In cazul surorilor, vezi cazul lui gogo, se impune un private message cu nr. de cosmote..

 

.. PS: Si perioada in care vrea sa petreaca un sejur de neuitat la Targoviste ! :)

Prodigy_andrey01.09.2006 04:07

N-are cosmote sora-mea :P:P:P:P

ManiaCU01.09.2006 13:06
Am uitat sa precizez.. In cazul surorilor, vezi cazul lui gogo, se impune un private message cu nr. de cosmote..  

 

.. PS: Si perioada in care vrea sa petreaca un sejur de neuitat la Targoviste ! :)

 

Tu ai treaba cu fetele de la Ooops acuma Ionutze asa ca las-o pe sor-sa lu gogo :lol

i0nutz8301.09.2006 13:15

N-o las. La varsta asta, nu cred ca ar fi pregatita pentru o sarcina.

 

.. ce zici, cumnate ?

Prodigy_andrey01.09.2006 13:38

cumnate ?? :o cine-i "cumnate" :o:O

ManiaCU01.09.2006 19:44

@Andrei ... tu esti cumnatul bah :lol: da greu te prinzi :lol: :lol: :lol:

 

dscf3873at8.th.jpg

«12»