FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Calificare

Anonymous01.12.2004 21:43

Steaua s-a calificat.Chiar daca a plecat cu mana goala de la Bilbao,ea a obtinut biletele pentru primavara,e adevarat,si datorita egalului din partida Besiktas-Standard.

Bravo!!!

Dupa 10 ani o echipa romaneasca in primavara.[/b]

serban2301.12.2004 22:00
Dupa 10 ani o echipa romaneasca in primavara.[/b]

Te corectez un pic , dupa 12 ani Steaua in primavara.

Virgil01.12.2004 22:35

Te corectez un pic , dupa 12 ani Steaua in primavara.Te corectez si eu.Cu numai doi ani.Deci,dupa 14 ani o echipa româneasca în primavara europeana.

gone02.12.2004 00:03

Mai conteaza? Ne-am calificat. Europa Steaua, Romania Steaua, oriunde Steaua, campionii din Ghencea.

serban2302.12.2004 06:44
Te corectez un pic ' date=' dupa 12 ani Steaua in primavara.[/quote']Te corectez si eu.Cu numai doi ani.Deci,dupa 14 ani o echipa româneasca în primavara europeana.

93-2005 calculeaza tu.Dar la 14 nu ajungi.

Steaua si numai Steaua in primavara.

Ionysopi02.12.2004 06:45

Steaua a aratat ca este o echipa cu ambitie la un nivel European !Forza Steaua

live4steaua02.12.2004 06:56

Singura echipa din Romania in Europa-Steaua!Cea mai buna echipa din Romania-Steaua!

Ush3r02.12.2004 08:07

Steaua s-a calificat in primavara europeana. Tot ce mai conteaza acum este ca echipa noastra sa mearga mai departe si sa arate Romaniei si chiar lumii ca Steaua este inca o forta. Poate castiga Cupa UEFA. Iar noi trebuie sa fim alaturi de toti jucatorii pentru ca fara suporteri Steaua nu exista. Steaua iti doresc o calatorie cat mai lunga prin Europa si sunt alaturi d tine. CU Steaua PANA LA MOARTE !!!

ionut_swe03.12.2004 14:05

Eu recunosc sunt dinamovist dar ma bucur pentru Steaua mi-ar fi placut sa fie si Dinamo pe acolo dar asta e noi cu campionatul si cupa :D :o voi cu cupele europene

reddog03.12.2004 16:39

Si eu la fel, dar nu ma bucur prea mult, inca nu dau din coada...

Virgil03.12.2004 17:43
Te corectez un pic ' date=' dupa 12 ani Steaua in primavara.[/quote']Te corectez si eu.Cu numai doi ani.Deci,dupa 14 ani o echipa româneasca în primavara europeana.

93-2005 calculeaza tu.Dar la 14 nu ajungi.

Steaua si numai Steaua in primavara.

 

Recorectez,ramân 12!

reddog04.12.2004 18:53

14, 12, ce mai conteaza! Felicitari.

Virgil25.12.2004 11:55

:lol:

 

 

[/b]FORZA Steaua !

___________

Dinamo spune tu,cine este lideru'!

reddog31.12.2004 19:13

Virgil, asta nu prea mi-a placut! :twisted:

Virgil31.12.2004 22:31

Te cred.

___________

Si totusi,

Cine este lideru'?

Câine rosu,spune tu!

reddog01.01.2005 16:49

Bine, mai, deocamdata voi, fir-ar! dar la final vom rade noi... Al 18-lea titlu, cine stie, poate si eventul. Crezi ca daca il aveti acum pe gafa de plesan sunteti castigatori din oficiu? :P

George Stan12.01.2005 11:18

topic inchis.

reddog ai idee daca fac o cautare pe forum....cam de acte ori ai folosit expresii de genul "n-as prea crede" "las ca mai vedem" "cine rade la urma" sau alte asemenea. gata, te-am inteles, altceva?