Dupa un meci în care am avut mari emotii,cel din aceasta seara cu Athletic Bilbao,Steaua a pierdut la limita 0-1,dar s-a calificat!
A fost un meci tipic de calificare în care Steaua a contat mai putin în faza de atac.
Presingul facut de-a lungul celor 94 de minute de joc a facut ca Steaua sa piarda la singurul scor care ne putea califica fara a mai astepta jocul rezultatelor ultimei etape.
Desi a pierdut,Steaua,caz mai rar, primeste felicitarile noastre !
FORZA Steaua SI MULTUMIM PENTRU CALIFICARE !
