FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Melodii de stadion

i0nutz8329.08.2006 17:41

Am nevoie de cateva recomandari..

 

Nu de alta, dar sambata am derby in Liga 2, FCM Targoviste - Dacia Mioveni, locul 2 cu locul 1. Ca o paranteza, in direct pe TV Sport.

 

Am "pe stoc":

 

Scooter - Maria

E-type - Campeone

Right Said Fred - Stand Up

 

Propuneri?

 

Multumesc anticipat..

cristian01429.08.2006 18:21

MAD - The concert remixes (night & day mix)

Asa o am in playlist eu, si e melodie de stadion. :P

Daca n-o gasesti ti-o pot trimite pe mess.

i0nutz8329.08.2006 18:23

Un pic cam ritmata, dar interesanta.. Mersi !

cristian01429.08.2006 18:27

Mai era o melodie si avea un refren de genul : "name of the game : FOOTBALL !" si era clar de stadion. Nu o mai am, dar indata ce-o gasesc iti spun. :P

i0nutz8329.08.2006 18:31

Era una pe care o punea Safta in Ghencea foarte des .. Parca cu "ole, ole" la refren..

cristian01429.08.2006 18:34

Aia e ! Am gasit-o ! "Name of the game : football, ole ole ole..we are the champs !" Am gasit-o pe ODC, sub forma de : The Fans - Ole, ole.

ManiaCU29.08.2006 20:05

Era o melodie dupa care a fost facuta o scandare veche cantata pe vremea AU ... ale , ale , ale , ale , ale noi suntem Armata Ultra si dam m**e la catzei ! :roll: Melodie care mai apare pe Pro TV ca reclama la Champions League :D e prea tare ! Care stie cum se numeste ? :?

Dawson29.08.2006 20:48

Ricky Martin - Copa de la Vida (The Cup Of Life)

***alex***30.08.2006 05:33

Dario G - Carnaval de Paris

 

Queen - We will rock you

i0nutz8330.08.2006 06:23

Am mai gasit cateva:

 

Carl Orff - Fortuna

Tina Turner - Best

Vangelis - Conquest of Paradise