28.08.2006 18:56
imi poate spune cineva pe ce stadion sa jucat meciul Romania - Danemarca din 2004 cand am pierdut cu 5-2?
va rog mult
imi poate spune cineva pe ce stadion sa jucat meciul Romania - Danemarca din 2004 cand am pierdut cu 5-2?
va rog mult
Pe stadionul "National" din complexul sportiv "Lia Manoliu".Fostul "23 august".Actualul stadion pe care Steaua isi disputa meciurle de acasa.