FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Romania-Danemarca

rez28.08.2006 18:56

imi poate spune cineva pe ce stadion sa jucat meciul Romania - Danemarca din 2004 cand am pierdut cu 5-2?

va rog mult

AmuntBoy28.08.2006 19:26

Pe stadionul "National" din complexul sportiv "Lia Manoliu".Fostul "23 august".Actualul stadion pe care Steaua isi disputa meciurle de acasa.