FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

ATI VREA CA DE MAINE SA VINA MARIUS IN LOCUL LUI ZENGA

serban2301.12.2004 14:44

Sunt curios cam ce se doreste in privinta asta.

Eu nu as vrea.Poate secund, dar parca nu ar fi normal.

Alexandru2301.12.2004 15:51

in nici un caz secund. antrenor principal. personal il astept de mult sa vina dar daca ciobanu' are alte interese ce sa-i faci.

INIMA NOASTRA BATE DE 7 ORI [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color].

Virgil01.12.2004 21:47

Ce v-a venit ? V-ati saturat de bine?Pentru ce sa fie schimbat Zenga când Steaua nu a mai avut asemenea performanta de ani de zile?

Ma, voua va place sa va jucati sau sunteti oameni seriosi?

serban2301.12.2004 21:55

virgil sunt doar curios ce-si doresc suporterii stelisti, confrati ai mei, in momentul de fata, ce te ratzoiesti asa.

horse3702.12.2004 06:22

nu inteleg rostul acestui subiect astazi cand; santem pe primul loc la sfarsitul turului, ne-am calificat in primavara europeana.

e fara cap si fara coada!!!

serban2302.12.2004 06:38

E o intrebare cine vrea raspunde cine nu , nu .Nu mai comentati atata.

florinzamfir04.12.2004 23:00

Daca-l schimba cineva pe Zenga acum chiar suntem tiganii Europei. Marius trebuie sa fie pregatit, caci daca in retur pierdem 2-3 meciuri, se schimba imediat placa. Nu trebuie sa o dam in bara la mai mult de 3 meciuri ca Dinamo a inceput deja BLATIADA (vezi meciul cu Argesul).

gianini12.12.2004 21:58

Zenga sa ramana pe loc, nu se pune problema venirii lui [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color].

ziua FIAREI inca n-a sosit.

illuci14.12.2004 01:15

Bai asta, "ciobanul"asta cum ii spui tu e cu banii la Steaua,poate ca daca erau altii la conducere Steaua nu mai avea echipa asta.Asa ca las-o moale.Cat despre [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] toata stima o sa-i vina si lui randul cu siguranta,dar nu acu.Ce acum nu e bine?