FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FIFA 2002 patch ROMANIA

cmt-steaua28.08.2006 05:24

care mai srie cum se baga corect patchu pt DIVIZIA A FIFA 2002 ?

Va rog ajutatzi-ma k m-am apucat de 2002 iarasi si cand joc cu Steaua echipamentu se face mov si nu apare cghestia aia cu Pro TV :(

PLS HELP

Reply la topic sa id'u meu este ro_net12345 de yahoo

uZy | @nDr3i28.08.2006 05:42

nu stiu sa-ti zic exact ...dar patchul are acolo un Readme sau are ceva fila unde iti spune exact locatia

cmt-steaua28.08.2006 06:31

pai e un document cu data si in aola cu data pe langa ale trei foldere sunt vreo 20 si ceva de fisere mai mici ceva cu da00.fsh sau ceva alea unde naiba le pun ?

uZy | @nDr3i28.08.2006 14:09

si pe net de unde il iei ar trebui sa scrie neaparat...si neaparat ar trebui sa aiba document README ..in ala scire deobicei locatia

Razvan stelistu1322.05.2008 14:06

imi poate spune si mie cineva unde gasesc si eu patch divizia a pentru fifa 2002..va rog frumos...multzumesc...id-ul meu de messenger este stelistu18s