care mai srie cum se baga corect patchu pt DIVIZIA A FIFA 2002 ?
Va rog ajutatzi-ma k m-am apucat de 2002 iarasi si cand joc cu Steaua echipamentu se face mov si nu apare cghestia aia cu Pro TV ![]()
PLS HELP
Reply la topic sa id'u meu este ro_net12345 de yahoo
