27.08.2006 13:48
S-a cam scuturat gelul de pe bretonul lui Razvanel!!!
Se vede mana lui Laca!Bravo UTA! Bravo [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color]!!!!
S-a cam scuturat gelul de pe bretonul lui Razvanel!!!
Se vede mana lui Laca!Bravo UTA! Bravo [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color]!!!!
bine ca acuma cand m-am mutat si eu din Romania ...face fatza si UTA echipelor
...GG UTA hai UTA
...
Ne-am dus la 7 puncte de rapid ....deocamdata :twisted:
Forza Steaua :!: Bv Laca :!:
tziganii astia nu se dezmint...tipic lor...dupa ce k sunt vai mama lor incep sa se ia d Steaua...n-am cuvinte pt astfel de oameni....
BINE UTA BRAVO Laca
FORTA Steaua
tziganii astia nu se dezmint...tipic lor...dupa ce ca sunt vai mama lor incep sa se ia d Steaua...n-am cuvinte pt astfel de oameni....
tineti cuvintele pentru tine si nu fa pe altii milogi ...ca nu esti tu mai presus ca altii..