FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LA MULTI ANI!

ADRIAN PACURAR30.11.2004 22:36

E ziua noastra e 1 dec si trebuie sa ne bucuram sa nu ne fie rusine ca vom fi acuzati de nationalism, toate popoarele mari,sunt nationaliste, ba chiar au comportament ultranationalist, fara partea lui negativa,americani, francezi, nemti, englezi, cateva exemple cred elocvente, hai sa nu uitam ca suntem romani si sa speram ca macar baietii nostri ne vor face o bucurie si mai mare de ziua tuturor romanilor.

Xander01.12.2004 00:51

numai victoria Stelei m-ar putea face fericit de 1dec..

ADRIAN PACURAR01.12.2004 10:24

Da te inteleg ai fii mult mai fericit ca si noi toti de altfel, dar esti roman bucura-te, altii au murit si s-au luptat cu inversunare ca tu sa poti sa te bucuri. Te inteleg o ducem greu si ne e sila, dar daca vom sta pasivi, nu va fi mai bine. Sa nu bucuram sa aratam lumii ca suntem uniti si fie prin abordarea unui mic stegulet la geam, ar fi mai mult decat frumos, numai prin unitate nationala vom putea realiza ceva, bun si pentru tara asta.