FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Barcelona - FC Sevilla (Supercupa Europei)

meshteroo25.08.2006 14:20

Cine credeti ca va castiga supercupa?

FORZA BARCA! Meciul se va disputa la ora 21:45 si este transmis de cea mai rapidista televiziune, Antena1!

I.N.Money25.08.2006 14:53

Bate Sevilla...

AmuntBoy25.08.2006 15:37

Forza Sevilla

cmt-steaua25.08.2006 16:29

HEhe.... sorry Barca !

ManiaCU25.08.2006 17:45

loool ... 3-0 :lol: :lol: :lol: Ce umilintza pentru Ronaldinho & company :lol: scorul putea sa fie mult mai mare dar Sevilla a ratat mult :wink:

P.S.Pacat ca nu am fost noi acolo :(:(:(

LoveNesta25.08.2006 18:11

looool nu mi-a venit sa cred cand am auzit ce au facut"extraterestrii"..cand te gandesti ca puteam sa fim noi acolo sa ii tabacim :D:D asta e ..alta data :(

meshteroo26.08.2006 10:36

Daca Barca joaca in halul asta...cred ca vom bate Realul. :) FORZA Steaua! FORZA BARCA!

steaua*forever28.08.2006 06:40

"Buturuga mica rastoarna carul mare" Imi pare rau pentru Barca, dar parca am mai multe sperante si pentru Steaua acum. Se pare ca nu exista echipe invincibile! :)

uZy | @nDr3i10.10.2006 04:13

Barcelona clar :)

forever_STEAUA10.10.2006 15:25

@uZy | @nDr3i

 

 

Supercupa s-a jucat ... dar ai dreptate Barcelona a fost invinsa clar...