Cine credeti ca va castiga supercupa?
FORZA BARCA! Meciul se va disputa la ora 21:45 si este transmis de cea mai rapidista televiziune, Antena1!
Cine credeti ca va castiga supercupa?
FORZA BARCA! Meciul se va disputa la ora 21:45 si este transmis de cea mai rapidista televiziune, Antena1!
Bate Sevilla...
Forza Sevilla
HEhe.... sorry Barca !
loool ... 3-0 :lol: :lol: :lol: Ce umilintza pentru Ronaldinho & company :lol: scorul putea sa fie mult mai mare dar Sevilla a ratat mult :wink:
P.S.Pacat ca nu am fost noi acolo ![]()
![]()
![]()
looool nu mi-a venit sa cred cand am auzit ce au facut"extraterestrii"..cand te gandesti ca puteam sa fim noi acolo sa ii tabacim ![]()
asta e ..alta data ![]()
Daca Barca joaca in halul asta...cred ca vom bate Realul.
FORZA Steaua! FORZA BARCA!
"Buturuga mica rastoarna carul mare" Imi pare rau pentru Barca, dar parca am mai multe sperante si pentru Steaua acum. Se pare ca nu exista echipe invincibile! ![]()
Barcelona clar ![]()
@uZy | @nDr3i
Supercupa s-a jucat ... dar ai dreptate Barcelona a fost invinsa clar...