29.11.2004 18:42
Dupa victoria din Ghencea,ziarele turcesti ( vreo 4-5 ) au inceput sa scrie pe prima pagina cu scris mare si cu imagini mari titluri cum ar fi :" Romanii Dopati " , " Noi prosti,dar ei dopati " etc.Ce parere aveti despre aceste minciuni ,dar mai ales despre curajul de a scrie un asemenea lucru ?
