Mai sunt putine ore pana la meciul mult asteptat. Dupa 10 ani, avem mari sanse sa patrundem acolo unde ne este locul: in elita fotbalului european.
2-2 a fost si in 1996 la Brugges (in tur), ultima calificare a noastra in Grupele Champions League.
Ce pronostic dati pentru retur ?
Eu unul sper intr-un 2-0, cu Dica printre marcatori.
