FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pronostic pentru Steaua - Standard

i0nutz8322.08.2006 17:01

Mai sunt putine ore pana la meciul mult asteptat. Dupa 10 ani, avem mari sanse sa patrundem acolo unde ne este locul: in elita fotbalului european.

2-2 a fost si in 1996 la Brugges (in tur), ultima calificare a noastra in Grupele Champions League.

 

Ce pronostic dati pentru retur ?

 

Eu unul sper intr-un 2-0, cu Dica printre marcatori.

PoWeR22.08.2006 18:55

3 goluri da Steaua si se califica ... Dica, Badea, Dica -------- Visul unei nopti de vara !!!

alex4steaua22.08.2006 19:00

Steaua 2-1 Standard Dica , Badea - Rapaic

PoWeR22.08.2006 19:05
Steaua 2-1 Standard Dica , Badea - Rapaic

 

Rapaic ala nu mai da gol in toata cariera sa la Standard ... a avut mare bulan in meciul tur + erori de portar si deja toti il vad mare jucator -> parerea mea ca nu va face nimic (sper ! :D)

alex4steaua22.08.2006 19:08

N-avea ce sa faca Carlos + si la nationala a jucat Rapaic bine

blindica22.08.2006 19:32

0-0 sau 3-0 ( Cristocea, Dica, Ochirosii)

ManiaCU22.08.2006 21:13

Ti-ai gasit unde sa deschizi topicul :lol:

Eu zic ca le dam 3-0 goluri Dica , Banelinho , Ochirosii ... mai lasati-ma cu 0-0 ca m-am saturat sa vin pe Lia si sa nu vad un gol :( maine seara o sa fie ploaie cu goluri :twisted: in poarta belgienilor :twisted:

i0nutz8322.08.2006 23:15

L-am deschis aici special pentru cei mai timizi care nu ies din sectiunea fifa..:)

_pitzi23.08.2006 04:56

2-0 pt Steaua e pronosticul meu :)

mihai141123.08.2006 06:52

tinand cont ca e Oli antrenor eu vad un 1-1 sau 0-0

Prodigy_andrey23.08.2006 07:14

2-0 sau 2-1 pt Steaua !! goluri Dica si Cristocea !!

eric_stelist23.08.2006 07:35

1-0 pentru Steaua..gol Goian steagcruce2

alex4steaua23.08.2006 08:55
L-am deschis aici special pentru cei mai timizi care nu ies din sectiunea fifa..:)

 

Eu l-am gasit mai greu :D

blindica23.08.2006 10:58

m-am decis la egal 0-0 - 1-1 k am pariat pe asta :D hai Oli nu ma dezamagi dica10

RobYnho23.08.2006 12:16

Steaua 2 - 1 Standard dica10 fular-campionii

STARforce23.08.2006 12:27

2-0 SI NE VEDEM LA UNIVERSITATE!!!!!!!Dar si un 1-0 nu e exclus!

ultras_andrei_i23.08.2006 14:27

1-0 Steaua.ale ale victorie echipa Steaua e pe gazon ale ale de cantece rasuna-ntregu stadion!

El_nin0_T0rr3s23.08.2006 17:25

Steaua - Standard : 0-1

 

INJURATI-MA CAT VRETI DA YO SUNT MAI PESIMIST! nu uitai ca suntem romani..;)...episodul Copenhaga..Middlesbrough..si ar mai fi..

rosual_bastru23.08.2006 17:56

Steaua 0-1 standard.

 

 

 

 

 

sa ma cac pe standard si sa imi suflu nsul pe tricourile lor :evil: :evil:.

rosual_bastru23.08.2006 18:04

GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGooooooooooooooooooooooooollllll

Prodigy_andrey23.08.2006 18:43

2-1 Steaua !! Hai k se poate !! si kamaciuki zici k nu esti stelist !! chiar ma gandeam la lucru asta !! oricat !! chiar si cel mai persimist suporter ar vrea un rezultat bun !! Spre Champions League !!

alex4steaua23.08.2006 19:26

Se pare ca am ghicit scorul ;)

RobYnho26.08.2006 09:57

Se pare ca si eu 8)

Prodigy_andrey26.08.2006 10:03

majoritatea s-au gandit la scoru asta !! :D:D