FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tonuri de apel nokia 1110

i0nutz8321.08.2006 13:28

Stie cineva in ce format sunt tonurile de apel de pe nokia1110 denumite "poly with mp3 grade"?

 

Cum se poate obtine genul asta de format? Ceva programele? Tonurile sunt acceptabile, au calitate asemanatoare mp3.