mie unu numi place deloc cum arata stadionul nostru si mai ales designul ales la montarea scaunelor. zic ca ar fi mai bine ca acum la renovarea complexului sa se schimbe si aspectul arenei si mai ales scaunele. despre tribuna a 2 a zic eu ca ar fi mai bine sa se scrie FC Steaua cu culoarea galbena. ar fi mai estetic. montarea unei tabele moderne color absolut necesarara. astept parerile voastre.
