FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Palmares Steaua-Dinamo

Cireasa16.08.2006 08:59

Stie careva unde pot gasi un palmares complet al meciurilor Steaua-Dinamo? Cupa, Campionat, Supercupa? Eventual si cu echipe, marcatori...

mihaisupersteaua16.08.2006 11:47

Nu este nevoie sa gasesti un palmares pt ca va fi in favoarea lui Steaua

I.N.Money16.08.2006 12:04

@Cireasa

Incearca aici http://www.romaniansoccer.ro/,acesta este site-ul cel mai complet de statistica din Romania,vad ca este recomandat chiar de site-ul nostru.

Din cate stiu eu, ei se aflau in avantaj.

eric_stelist16.08.2006 12:24

Dinamo are un complex in fata Stelei nu e nevoie de o statistica ca sa arate asta 8)

Alessandro16.08.2006 12:35

Din cate stiu eu, palmaresul complet(Cupa-campionat)este foarte cehilibrat...egalitate de victorii sai in pls pentru Steaua... :roll:

Cireasa16.08.2006 12:44
Incearca aici http://www.romaniansoccer.ro ,acesta este site-ul cel mai complet de statistica din Romania,vad ca este recomandat chiar de site-ul nostru.

Din cate stiu eu, ei se aflau in avantaj.

 

Sorry, daca imi utilizam ochii mai bine, nu mai era nevoie sa intreb.

 

Mersi insa mult pt calauzirea unui orb :).

 

Am gasit ce cautam: 12.06.1985 Bucureşti Steaua Bucureşti - Dinamo Bucureşti 5 - 0 (2-0)

 

Cel mai tare meci intern de care-mi aduc aminte.

_yang20.08.2006 18:55

Fratilor din pacate Dinamo are avantaj in meciurile directe asupra noastra... steaua_ro

***alex***20.08.2006 19:23

Dar Steaua este superioara la numarul de trofee!

alex_ultrassteaua28.08.2006 12:57

Palmaresul Stelei este mult superior fata de cel al lui Dinamo

Forza Steaua!!!

Virgil28.08.2006 13:05

Palmaresul la zi al confruntarilor oficiale intre Steaua si Dinamo,este urmatorul :

 

114---33---43---38,golaveraj 154 - 152.

 

Au 5 victorii mai mult decat noi,iar noi suntem la golaveraj peste ei.

 

Sursa informatiei : http://www.statisticifotbal.ro/Steaua-Dinamo.htm

Miaus01.09.2006 12:44

Din cate stiu eu in campionat au mai multe victorii dar cumulat cupa - campionat avem cu 2 victorii mai mult plus un golaveraj superior.

 

Double check that pls

Dan_BKL01.09.2006 21:15
Palmaresul la zi al confruntarilor oficiale intre Steaua si Dinamo,este urmatorul :

 

114---33---43---38,golaveraj 154 - 152.

 

Au 5 victorii mai mult decat noi,iar noi suntem la golaveraj peste ei.

 

Sursa informatiei :http://www.statisticifotbal.ro/Steaua-Dinamo.htm

 

corect.din pacate dar in cativa ani vom avea noi cu vreo 5 victorii peste catei.

am remarcat insa o greseala pe acest site:Real Madrid a cucerit Liga Campionilor de 9 ori si nu de 10 ori asa cum se arata pe site la vitrina de trofee.

in acest clasament ne situam pe locul 15 in europa e mai mult decat onorabil sub noi se afla echipe precum:Arsenal,Chelsea,Valencia,Hamburg,Borussia Dortmund,Roma,Lazio,Newcastle.....sunt o gramada de nume mari sub noi la palmares.

_yang04.09.2006 13:39

Si ce noi nu suntem un nume mare ??????