Stie careva unde pot gasi un palmares complet al meciurilor Steaua-Dinamo? Cupa, Campionat, Supercupa? Eventual si cu echipe, marcatori...
Stie careva unde pot gasi un palmares complet al meciurilor Steaua-Dinamo? Cupa, Campionat, Supercupa? Eventual si cu echipe, marcatori...
Nu este nevoie sa gasesti un palmares pt ca va fi in favoarea lui Steaua
@Cireasa
Incearca aici http://www.romaniansoccer.ro/,acesta este site-ul cel mai complet de statistica din Romania,vad ca este recomandat chiar de site-ul nostru.
Din cate stiu eu, ei se aflau in avantaj.
Dinamo are un complex in fata Stelei nu e nevoie de o statistica ca sa arate asta 8)
Din cate stiu eu, palmaresul complet(Cupa-campionat)este foarte cehilibrat...egalitate de victorii sai in pls pentru Steaua... :roll:
Incearca aici http://www.romaniansoccer.ro ,acesta este site-ul cel mai complet de statistica din Romania,vad ca este recomandat chiar de site-ul nostru.Din cate stiu eu, ei se aflau in avantaj.
Sorry, daca imi utilizam ochii mai bine, nu mai era nevoie sa intreb.
Mersi insa mult pt calauzirea unui orb
.
Am gasit ce cautam: 12.06.1985 Bucureşti Steaua Bucureşti - Dinamo Bucureşti 5 - 0 (2-0)
Cel mai tare meci intern de care-mi aduc aminte.
Fratilor din pacate Dinamo are avantaj in meciurile directe asupra noastra... steaua_ro
Dar Steaua este superioara la numarul de trofee!
Palmaresul Stelei este mult superior fata de cel al lui Dinamo
Forza Steaua!!!
Palmaresul la zi al confruntarilor oficiale intre Steaua si Dinamo,este urmatorul :
114---33---43---38,golaveraj 154 - 152.
Au 5 victorii mai mult decat noi,iar noi suntem la golaveraj peste ei.
Sursa informatiei : http://www.statisticifotbal.ro/Steaua-Dinamo.htm
Din cate stiu eu in campionat au mai multe victorii dar cumulat cupa - campionat avem cu 2 victorii mai mult plus un golaveraj superior.
Double check that pls
Palmaresul la zi al confruntarilor oficiale intre Steaua si Dinamo,este urmatorul :
114---33---43---38,golaveraj 154 - 152.
Au 5 victorii mai mult decat noi,iar noi suntem la golaveraj peste ei.
Sursa informatiei :http://www.statisticifotbal.ro/Steaua-Dinamo.htm
corect.din pacate dar in cativa ani vom avea noi cu vreo 5 victorii peste catei.
am remarcat insa o greseala pe acest site:Real Madrid a cucerit Liga Campionilor de 9 ori si nu de 10 ori asa cum se arata pe site la vitrina de trofee.
in acest clasament ne situam pe locul 15 in europa e mai mult decat onorabil sub noi se afla echipe precum:Arsenal,Chelsea,Valencia,Hamburg,Borussia Dortmund,Roma,Lazio,Newcastle.....sunt o gramada de nume mari sub noi la palmares.
Si ce noi nu suntem un nume mare ??????