NU ne impiedica nimeni dar DL.Zenga NU TREBUIE SA MAI FACA EXPERIMENTE PE Steaua,decat cand suntem matematic CAMPIONI pentru ca Steaua SA NASCUT SA FIE CAMPIOANA.FORZA Steaua.DAR PENTRU MINE CEL MAI IMPORTANT LUCRU ESTE SA LUAM CAMPIONATUL,SI DUPA ACEEA UN PARCURS CAT MAI LUNG IN UEFA(ASTA ESTE PAREREA MEA)O.ca.?D.J.BASA.I LOVE Steaua.
