15.08.2006 12:26
Eu le-am inregistrat cu tunneru dar mi s-a stricat hardu si le-am pierdut. Rog pe cei care le-au inregistrat (meciul integral, nu rezumate) in orice format si sunt dispusi sa mi le trimita prin posta sa imi dea un sms la 0747092022 si sun eu inapoi (nu am net acasa). Sunt dispus sa platesc.
