FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CS 1.6

c.ronaldo1714.08.2006 13:37

Cs1.6

awp_kent14.08.2006 14:00

eq.gameszone.ro

effeckt.gameszone.ro

cs.beatmort.ro

pgl.gameszone.ro

games3.evolva.ro

games6.evolva.ro

games7.evolva.ro

lords.gameszone.ro

 

 

...p`aici nu joaca nimeni 1.5 ?? :twisted: :twisted: :roll: :roll:

cristian01414.08.2006 23:24

www.linkmania.ro >> Sectiune Play Online, necesita inregistrare (care dureaza maxim 1 minut) si ai acces atat la servere de CS 1.5, cat si CS 1.6. De asemenea trebuie sa ai o varianta de Cheating Death instalata, preferabil ultima.

stelist100%23.09.2006 18:44

steagcruce2 games7.evolva.ro steag2

Motanu D23.09.2006 19:09

Fartilor, da ceva mai "destept" nu ati gasit sa jucati ?! :P

CS sucks. :x :evil:

ManiaCU23.09.2006 21:40

Ai mare dreptate in ceea ce spui Motane :lol:

C.S. realy sucks ! Singurul joc care de la aparitie si pana in ziua de azi nu a evoluat ... A fost odata la moda counterul , nu prea-i inteleg pe cei din ziua de azi care inca mai practica acest sport C.S. :roll: fiecare cu ce-l doare :wink:

Grinch23.09.2006 23:29

Ai sa razi dar cei care il practica sunt FOARTE multi . E deja divizia D in PGL . Acum 5-6 ani au plecat doar de la o divizie .

uZy | @nDr3i24.09.2006 20:51
Ai mare dreptate in ceea ce spui Motane  :lol:  

C.S. realy sucks ! Singurul joc care de la aparitie si pana in ziua de azi nu a evoluat ... A fost odata la moda counterul , nu prea-i inteleg pe cei din ziua de azi care inca mai practica acest sport C.S.  :roll:  fiecare cu ce-l doare  :wink:

 

sunt multi care inca il practica :).

FANATIK RED-BLUE13.10.2006 17:44

Nu vreau sa fac nici o reclama, dar BLADE.GAMESZONE.RO este cel mai bun server pe care am jucat.

n3olitik28.02.2007 20:02

sincer joc mai mult 1.5

mi se pare mai original, are un plus de autenticitate!

cRiss4Steaua12.09.2007 15:08

rambonet.no-ip.org

rambonet.no-ip.org:28015

 

STEAM ONLy

heroina26.02.2008 19:42

vendeta.idle.ro

vendeta1.idle.ro

cs.pgl-zone.ro

cs.pgl.ro

golannet.idle.ro

wtk.idle.ro

cs.urazone.ro

cs.laleagane.ro

resita.laleagane.ro

Orang301.09.2009 06:01

Nume : cs.orang3.ro sau orang3.idle.ro

 

Mod : Normal

 

Ip server : 89.44.246.78

 

Numar jucatori : 20+2 sloturi

 

Port server : 27015

 

Protocol : 47+48 (steam si non-steam)

 

Anticheat : Vac - Secure

 

Sistem de operare : Windows Server 2003

 

Locatie server : Bucuresti

 

Contact : YM cs_orang3 sau mail o***@***

 

Cereri sloturi si admine pe forum: http://forum.orang3.ro

SuperstaR1801.09.2009 07:21

quad.pglzone.ro si

cs.udp.ro

 

Pe astea joc eu.