Steaua joaca miercuri la Bilbao cel mai important meci al ultimilor ani. Intr-un moment in care fotbalul romanesc este foarte jos la toate capitolele, Steaua are sansa sa intre, pentru prima oara dupa 12 ani, in primavara europeana.
La egal suntem calificati.
La infrangere intervine jocul rezultatelor dar nu vreau sa ma gandesc la asta.
Hai Steaua! SUporterii tai merita aceasta calificare!
