FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Champions League

i0nutz8310.08.2006 10:39
Sonic10.08.2006 11:07

apropo, e imnu Champions League :P ca sa stie lumea ce downloadeaza

 

insa eu zic sa nu ne grabim , sa fim prudenti; si anul trecut ne-am grabit si am dat gres

 

spre cl

cristian01410.08.2006 12:24

E mai dificil decat credeam.Aseara ne-a tradat mentalitatea de roman :x.Am marcat repede, si am crezut ca ii spulberam, si s-a vazut ca entuziasmul si postura de favoriti nu ne avantajeaza.Nu stiu daca se putea mai mult, dar in conditiile astea rezultatul e multumitor, cu toate ca nu ar trebui ca un jucator de 33 de ani, care s-a retras 3 luni si a revenit sa reuseasca aproape singur sa bata Steaua.

Returul va fi mai dificil : probabil ca Mirel nu va reveni, Iacob cu siguranta nu, iar Ghionea suspendat, Banel in scadere vizibila de forma, Badea nu reuseste sa marcheze cu toate ca se zbate mult, iar Nesu n-are ce cauta la Steaua.

i0nutz8310.08.2006 12:50

N-avem voie sa nu trecem de astia..

X-Moco10.08.2006 15:10
N-avem voie sa nu trecem de astia..

 

o-sa trecem stai linistit , aici o-sa fie infern in tribune , nu ce a fost acolo , zici ca , cantau aia de la otelu ...ce draq , hai sa fim seriosi ..e super bine 2-2 si ne vom califica in grupe , aici ii batem la scor 2-3 zero :twisted:

i0nutz8310.08.2006 20:57

Notre respect, Sarajevo !