09.08.2006 16:21
*schimb camera de bicicleta cu Camera Depootatilor + dif
*schimb caiet A4 (made in Romania) cu acelasi tip de Audi.
nu stiti careva un apartament de inchiriat in Cluj???pe bune..daca stiti, PM pe id`ul asta
*schimb camera de bicicleta cu Camera Depootatilor + dif
*schimb caiet A4 (made in Romania) cu acelasi tip de Audi.
nu stiti careva un apartament de inchiriat in Cluj???pe bune..daca stiti, PM pe id`ul asta
eu nu am nimic si nu stiu dar imi place sa scriu pe fcsteaua fularsteau2 ![]()
![]()
![]()
sprecl2
nu mai scie nimeni ![]()
:cry: :cry: