FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

schimb

poisonsnakebite200209.08.2006 16:21

*schimb camera de bicicleta cu Camera Depootatilor + dif

*schimb caiet A4 (made in Romania) cu acelasi tip de Audi.

 

 

nu stiti careva un apartament de inchiriat in Cluj???pe bune..daca stiti, PM pe id`ul asta

VladM09.08.2006 16:57

eu nu am nimic si nu stiu dar imi place sa scriu pe fcsteaua fularsteau2 fular-campioniifularultrasfularsteaua2forzateaua sprecl2

VladM09.08.2006 17:52

nu mai scie nimeni :(:( :cry: :cry: