FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cu cine ati dori sa joace Steaua în grupele C.L.?

poisonsnakebite200209.08.2006 16:11

sa presupunem ca visul asteptat de 10 ani se va implini, iar Steaua va accede in grupele CL. Cu cine credeti(sau doriti) sa cadem in grupe ca si cap de serie?

VladM09.08.2006 16:40

Barcelona steagsimplu steagsahmic steag1 dica10 spre cl

awp_kent09.08.2006 17:13

Eu prefer pe Ac Milan ! :twisted: :twisted:

 

 

 

steagcruce2 Forza Steaua !! steag2

VladM09.08.2006 17:48

bravo poti sa preferi pe cine vrei :lol: :lol: :lol:

stelista_pe_viata09.08.2006 21:38

Acum k suntem asa de aproape de grupe...asi vrea sa jucam cu Milan...dar pana la urma nu mai are importanta cu cine jucam...atata timp cat jucam bine...un 2-2 cu Standard ma face sa cred k putem si mai mult...Bafta baietzi!!!!

Melku09.08.2006 21:49

Asa sunt romanii, iar ne grabim ca fetele mari la maritat, anul trecut vorbeam de supercupa cu Barcelona si noi nici macar nu jucasem a doua mansa a semifinalei, propun ca acest topic sa fie INCHIS pana dupa 23 august.

SteauaToronto10.08.2006 02:26

Fratilor treziti-va nu suntem nici 50 % calificati...

 

Avem un retur greu...orice se poate intampla...

 

Trebuie sa avem grija...cu Dumnezeu inainte...! sprecl2

uZy | @nDr3i10.08.2006 05:17

Real Madrid ;)

***alex***10.08.2006 06:48

Inchideti topicul ca aduce ghinion!

 

P.S. Mai este unul cu tema Liga Campionilor

ultras steaua10.08.2006 08:42

dica10 fular-campionii Barcelona Steaua Bucuresti-mereu campionii !

sorin_77710.08.2006 08:46

promit ca il deschide cineva pe 23 august. Speram sa fie nevoie!

Cereti unui moderator dupa meciul cu Standard de la Bucuresti sa deschida topicul daca va fi nevoie.