sa presupunem ca visul asteptat de 10 ani se va implini, iar Steaua va accede in grupele CL. Cu cine credeti(sau doriti) sa cadem in grupe ca si cap de serie?
sa presupunem ca visul asteptat de 10 ani se va implini, iar Steaua va accede in grupele CL. Cu cine credeti(sau doriti) sa cadem in grupe ca si cap de serie?
Barcelona steagsimplu steagsahmic steag1 dica10 spre cl
Eu prefer pe Ac Milan ! :twisted: :twisted:
steagcruce2 Forza Steaua !! steag2
bravo poti sa preferi pe cine vrei :lol: :lol: :lol:
Acum k suntem asa de aproape de grupe...asi vrea sa jucam cu Milan...dar pana la urma nu mai are importanta cu cine jucam...atata timp cat jucam bine...un 2-2 cu Standard ma face sa cred k putem si mai mult...Bafta baietzi!!!!
Asa sunt romanii, iar ne grabim ca fetele mari la maritat, anul trecut vorbeam de supercupa cu Barcelona si noi nici macar nu jucasem a doua mansa a semifinalei, propun ca acest topic sa fie INCHIS pana dupa 23 august.
Fratilor treziti-va nu suntem nici 50 % calificati...
Avem un retur greu...orice se poate intampla...
Trebuie sa avem grija...cu Dumnezeu inainte...! sprecl2
Real Madrid ![]()
Inchideti topicul ca aduce ghinion!
P.S. Mai este unul cu tema Liga Campionilor
dica10
Barcelona Steaua Bucuresti-mereu campionii !
promit ca il deschide cineva pe 23 august. Speram sa fie nevoie!
Cereti unui moderator dupa meciul cu Standard de la Bucuresti sa deschida topicul daca va fi nevoie.