08.08.2006 09:35
Prin amabilitatea lui **alex** am pus pe site niste zambete noi. Le puteti alege din stanga atunci cand scrieti un post, apasand "alte iconite emotive"
dica10
steaua_ro spre cl fularsteau2 steagsimplu
steagcruce2 spre24 ![]()
sprecl2






