FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

zambete noi pt forum

George Stan08.08.2006 09:35

Prin amabilitatea lui **alex** am pus pe site niste zambete noi. Le puteti alege din stanga atunci cand scrieti un post, apasand "alte iconite emotive"

dica10 fular-campionii steaua_ro spre cl fularsteau2 steagsimplu fularultras steagcruce2 spre24 fularsteaua2forzateaua sprecl2

bodanelu08.08.2006 09:44

Multumim :)

deja le folosesc :D

uZy | @nDr3i08.08.2006 15:39

faine ;)

cannavaro08.08.2006 21:02

M-am apucat si eu de iconite animate :))

 

 

kewlpicsdq8.png

 

kewlpics2ky0.png

 

ripqi0.png

 

oopska4.png

 

Voi continua!

bodanelu08.08.2006 21:17

@cannavaro bravo pt ceea ce faci.. dar ai putea sa combini rosul acela cu albastu.. nu cu alb, pls :D

cannavaro08.08.2006 21:20

am notat :lol:

 

kewlpics2og9.png

 

balloonfk3.png