FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FatBoy Slim

g_funk2807.08.2006 15:08

... care ati fost la concertul Fatboy Slim ? ce impresie v`a lasat ... etc ...

cannavaro08.08.2006 21:17

se pare ca n-a fost nimeni :lol:

g_funk2808.08.2006 21:18
se pare ca n-a fost nimeni :lol:

 

 

pacat :P

simona9030.09.2006 20:39

Pai poate ai fost tu. Daca da ,zi-ne cum a fost.? :D Imi plac baietii de la Fatboy Slim...si neamtu' de la Scooter e belea,huh? :wink: Mariaaaa!!!

g_funk2830.09.2006 21:38
Pai poate ai  fost tu. Daca da ,zi-ne cum a fost.? :D Imi plac  baietii de la Fatboy Slim...si  neamtu' de la Scooter e belea,huh? :wink: Mariaaaa!!!

 

:D nice ...doar ca nu exista baietii de la Fatboy Slim :P e unul singur :P e un Dj ...

simona9030.09.2006 21:41

atunci incurc eu borcanele :lol: sorry.