07.08.2006 15:08
... care ati fost la concertul Fatboy Slim ? ce impresie v`a lasat ... etc ...
... care ati fost la concertul Fatboy Slim ? ce impresie v`a lasat ... etc ...
se pare ca n-a fost nimeni :lol:
se pare ca n-a fost nimeni :lol:
pacat ![]()
Pai poate ai fost tu. Daca da ,zi-ne cum a fost.?
Imi plac baietii de la Fatboy Slim...si neamtu' de la Scooter e belea,huh? :wink: Mariaaaa!!!
Pai poate ai fost tu. Daca da ,zi-ne cum a fost.?Imi plac baietii de la Fatboy Slim...si neamtu' de la Scooter e belea,huh? :wink: Mariaaaa!!!
nice ...doar ca nu exista baietii de la Fatboy Slim
e unul singur
e un Dj ...
atunci incurc eu borcanele :lol: sorry.