25.11.2004 20:44
intr-o atmosfera de vis, specifica publicului din Ghencea, Steaua a castigat meciul cu turcii, meci esential pentru continuarea parcursului in UEFA.
din fata televizorului am vazut cum echipa si=a dat viata pe teren, a facut o risipa de efort extraordinara, a muncit pentru aceasta victorie in ciuda unui arbitru care a fost pe fata impotriva noastra.
doamne cum am urlat la goluri, ca nebunul, de fapt un nebun mort dupa Steaua.
nu stiu ce sa zic, nu prea mai am cuvinte, Steaua m-a lasat mut de fericire.
felicitari baietilor, felicitari publicului minunat din "templu" care a facut o atmosfera teribila.
vine vine primavara ![]()
