FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Olympique Marseille

«123»
**alex**13.08.2009 18:54

M-am referit la sansele care se dau la inceputul campionatului cand tot OL era favorita. Locul 2 obtinut anul trecut a fost o surpriza placuta, cu putin noroc cucereau titlul.

Maye13.08.2009 19:11

Cu mai multa atentie .Cred ca asta e termenul corect.Daca nu pierdeau puncte cu echipe mici , erau sigur campioni.

Anul asta sunt favoriti dar au o lupta grea cu OL.Lyonezii au bagat si ei bani buni in jucatori buni.Sunt curios daca sa va adapta Lucho si daca il va inlocui pe Cana.

MoWeed13.08.2009 20:13

Nu trebuie ignorata nici Bordeaux

Maye13.08.2009 20:42

Si nici PSG.

MoWeed13.08.2009 20:43

Pai PSG se bate un an la titlu, urmatorul la retrogradare. Si cum anul trecut s-au batut ceva vreme la titlu....

Maye13.08.2009 21:09

PSG are chiar trupa buna , vor fi o amenintare.

KERATOCONUS08.11.2009 22:47

Franta - Ligue 1

 

Lyon - Marseille 5 - 5 :wacko: ...INCREDIBIL!

AG09.11.2009 06:56

mafia pariurilor

red&blue_boy09.11.2009 07:16

Nebunie de meci,cu vreo 5 goluri in ultimele 10-15 minute!

Daniel-Ionut09.11.2009 11:01

I-N-C-R-E-D-I-B-I-L!!!!!!!!! :blink:

5-5... pacat ca nu m-am uitat la meci :blush:

Lari09.11.2009 11:03

Pentru cine vrea sa vada cum se mai joaca fotbal prin alte parti:

 

 

MikStelista09.11.2009 12:23

Asta da spectacol! :clap:

Vlad Bogdan09.11.2009 14:40

Ce blat pufos :)

.... de tort normal :))

*Alecs*09.11.2009 16:17

Cine a vazut meciul stie ca nu a fost niciun blat, ambele echipe au aratat un fotbal de calitate. A semanat cu Liverpool-Arsenal 4-4.

Hai ca se poate!

ALLEZ L'OM!

Maye09.11.2009 21:03

Care face rost de o inregistrare full , sa puna si aici un link ceva.

red&blue_boy06.05.2010 06:49

Olympique Marseille a castigat titlul in Franta,dupa vreo 17-18 ani ! Cred ca ce nebunie e la Marseille!!! Dupa un inceput de sezon slabut,Deschamp a reusit cu Marseille un retur in forta,profitand si de caderea,inexplicabila pentru mine,celor de la Bordeaux.

vlad06.05.2010 07:14
Olympique Marseille a castigat titlul in Franta,dupa vreo 17-18 ani ! Cred ca ce nebunie e la Marseille!!! Dupa un inceput de sezon slabut,Deschamp a reusit cu Marseille un retur in forta,profitand si de caderea,inexplicabila pentru mine,celor de la Bordeaux.

 

Banciu a avut si el primul orgasm dupa atatia ani de "seceta".

SuperstaR1806.05.2010 07:36
Banciu a avut si el primul orgasm dupa atatia ani de "seceta".

 

HAHAHAHAHAHAHA, buna asta :thumbup:

Asa as vrea sa il vad pe Banciu-frustratul : :death:

red&blue_boy06.05.2010 08:10
Banciu a avut si el primul orgasm dupa atatia ani de "seceta".

 

 

Cred ca da! :D Ca l-am vazut si la meciul din UEFA cu Benfica in niste secvente in care era in extaz maxim,pana le-a dat Benfica gol prin ultimul minut!

Arian07.05.2010 12:39

Dupa optsprezece ani - este titlul la...magrebieni. :)

*Alecs*29.07.2010 10:03

OM a castigat aseara Supercupa Frantei in fata rivalilor de la PSG dupa executarea loviturilor de la 11m, scor 5-4.

Maye29.07.2010 10:08

Pai numai asa castiga prapaditii astia.

 

Au jucat 2 echipe slabe. :D

red&blue_boy29.07.2010 10:20

Cine stie,au fost ceva incidente intre suporteri?Am inteles ca meciul s-a jucat in Tunisia.

*Alecs*25.09.2010 22:24

OM - Sochaux 2-1 (Taiwo 19' Lucho 61' / Maurice-Bealy 76')

 

Fabulos golul nigerianului

red&blue_boy26.09.2010 00:10

Da,in genul lui Hagi cu Colmbia!

«123»