FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

mandru ca sunt stelist

dundelu25.11.2004 20:36

Ce-as mai putea sa spun. Faptele vorbesc de la sine. Steaua, cea mai buna echipa romaneasca din toate timpurile, ne reprezinta inca o data in fotbalul puternic al Europei. Felicitarile ii revin domnului Zenga care a stiu excelent sa aseze echipa in teren, si care si-a dovedit valoarea. Inca o data se vede adevarata clasa a Stelei si locul de drept pe care aceasta il merita: sa lupte de la egal la egal cu adevaratele cluburi ale Europei.

Xander25.11.2004 23:31

pacat ca la primul meci mai slab al nostru iar ii vom sarea unii in cap lui Zenga