25.11.2004 20:36
Ce-as mai putea sa spun. Faptele vorbesc de la sine. Steaua, cea mai buna echipa romaneasca din toate timpurile, ne reprezinta inca o data in fotbalul puternic al Europei. Felicitarile ii revin domnului Zenga care a stiu excelent sa aseze echipa in teren, si care si-a dovedit valoarea. Inca o data se vede adevarata clasa a Stelei si locul de drept pe care aceasta il merita: sa lupte de la egal la egal cu adevaratele cluburi ale Europei.
