FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Standard-Parma pe http://www.freewebs.com/stef4ever

stef4ever25.11.2004 05:56

Acest sit care l-am facut eu contine in general meciuri vazute la calitate buna pe net

http://www.freewebs.com/stef4ever

 

chiar si Steaua poate fi vazut live pe net , la o calitate insa slabuta de pe un canal turc

 

in general pentru a se putea urmari trebuie high speed

 

mine se va transmite si meciul parmei

 

bye, Aleck

Xander25.11.2004 16:36

frate, esti salvarea mea :D:D:D .. pot vedea si eu meciul video :D

Xander25.11.2004 23:33

totusi mergea f.greu ...nu se vedea mai deloc..chiar daca am o conexiune destul de buna :D .Oricum, chiar si numai cu comentariul de pe site-ul oficial, tot m-am putut bucura de asa o VICTORIEEEEE