24.11.2004 17:07
Parerea mea ca este mult mai important sa luam titlul pentruca ar cam fi si cazul dupa 4 ani de seceta sa mai facem si noi in ciuda la cei de la Dinamo si rapid.Pentru ca in Cupa UEFA daca mai jucam maxim 2 meciuri dupa grupe.FORZA Steaua I LOVE Steaua.D.J.BASA.SPRE BAIETI.ORIUNDE SI ORICAND CU Steaua.
