FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Despre 22

bercan bogdan24.11.2004 17:07

Parerea mea ca este mult mai important sa luam titlul pentruca ar cam fi si cazul dupa 4 ani de seceta sa mai facem si noi in ciuda la cei de la Dinamo si rapid.Pentru ca in Cupa UEFA daca mai jucam maxim 2 meciuri dupa grupe.FORZA Steaua I LOVE Steaua.D.J.BASA.SPRE BAIETI.ORIUNDE SI ORICAND CU Steaua.

Xander24.11.2004 22:07
Parerea mea ca este mult mai important sa luam titlul pentruca ar cam fi si cazul dupa 4 ani de seceta sa mai facem si noi in ciuda la cei de la Dinamo si rapid.Pentru ca in Cupa UEFA daca mai jucam maxim 2 meciuri dupa grupe.FORZA Steaua I LOVE Steaua.D.J.BASA.SPRE  BAIETI.ORIUNDE SI ORICAND CU Steaua.

Eu zic ca putem ajunge departe in UEFA ... oricum, obiectivu principal este faar discutii : TITLUL 22 !!

Kustino25.11.2004 07:19

dar de ce sa nu luam si titlul si sa ajungem si in primavara europeana? ne impiedica cineva?

reddog27.11.2004 16:49

Dream on!

Felicitari pentru victoria cu turcii.