01.08.2006 07:44
Pe cand niste iconite emotive noi? Parca mai fusese o discutie acum ceva timp si zisese cineva ca o sa se faca, dar vad ca nimic... Am vazut pe un alt forum iconite cu steaguri, fulare, bannere, steaguri pe 2 bete, mai sunt si iconitele de la BorgChat daca le stiti. Eu as face, dar din pacate nu stiu cum.
