FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Iconite emotive noi

***alex***01.08.2006 07:44

Pe cand niste iconite emotive noi? Parca mai fusese o discutie acum ceva timp si zisese cineva ca o sa se faca, dar vad ca nimic... Am vazut pe un alt forum iconite cu steaguri, fulare, bannere, steaguri pe 2 bete, mai sunt si iconitele de la BorgChat daca le stiti. Eu as face, dar din pacate nu stiu cum.

cannavaro08.08.2006 20:38
***alex***08.08.2006 20:51

Daca citeai mai bine vedeai si cine le-a facut! :roll:

cannavaro08.08.2006 21:09

nu e asta cel mai important.

***alex***08.08.2006 21:11

Mai omule... daca eu le-am facut era normal sa stiu de ele ca s-au pus pe site, nu trebuia sa-mi zici tu!!!

bodanelu09.08.2006 09:50

parca e mai colorat forumul cu noile iconite :)