FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vladinho Blog

Vladinho31.07.2006 21:23

O gramada de discutii haioase de pe Yahoo Messenger ,poze , peripetii si parerei deale mele si multe altele numai pe blogul meu...eu zic sa intrati cititi ca nu veti regreta...eventual si comentati sa aflu si eu parerile voastre.Lasati comentarii pe blog

Adresa este:

 

http://vladinho.haipa.ro/

Vladinho25.08.2006 10:05

Intrati sa vedeti un dinamovist prost