FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cel mai frumos echipament.....!!!!!!

c.ronaldo1731.07.2006 16:24

deschid acest topic cu niste dueluri nike vs adidas vs puma vs umbro.....care credetzi ca creeaza cel mai bine...?????? si ce echipa are cel mai frumos echipament....??????? dupa parerea mea nike si juventus ar fi....

alex ripper31.07.2006 16:25

eu sunt fan adidas.nu imi place nike sub nici o forma.

bodanelu31.07.2006 16:34

pana anul acesta nike-ul tiunfa. incepand cu campionatul modial am vazut unele echipamente foarte frumoase. de exemplu puma este perfect, adidas-ul la fel. nike-ul de anul acesta mi se pare mai retro asa. acum conteaza si culorile folosite, felul cum sunt imbinate...

Oricum puma vine tare din urma...

umbro, lotto sunt prea mici ca sa intre in schema!

c.ronaldo1702.08.2006 06:40

nike

cmt-steaua02.08.2006 06:47

imi place puma , de cand eram mic copil :D

funny_eduard02.08.2006 07:07

Vine cijneva la tara la mine sa vada ca toti taranii poarta Nike??? :wink:Mie imi place mai mult addidas

laca_702.08.2006 08:11

da dala de la piata

c.ronaldo1702.08.2006 08:45

nike

Sonic11.08.2006 13:46

Adidas incearca sa creeze echipamente neobisnuite, dar dupa parerea mea le ies aiurea... cu gulere aiurea s.a.m.d si parca sunt satul sa vad doar 3 dungi, asa ca aleg Nike

IPR06.09.2006 07:03

ADIDAS a fost si va ramane cea mai buna marca de echipament sportiv si nu numai. Plus k cele 3 dungi clasice sunt absolut superbe :D

se7en08.09.2006 08:58

Mie unul imi place Adidas, dar nu am nimic cu Nike.

 

Hmmm, o intrebare de baraj: Daca ati juca la Steaua si ati fi si titulari la nationala ati purta Nike sau Adidas? V-ati identifica cu clubul sau cu nationala? :)

bijoux_bz08.09.2006 09:37

nu ai voie sa porti la nationala altceva decat adidas pentru k asa e contractul de sponsorizare. daca porti altceva cat esti la nationala o sa te amendeze ori federatia ori firma adidas o sa-ti ceara daune de imagine

se7en08.09.2006 09:39

Haha, la nationala la noi majoritatea poarta Nike: Mitea, Marica, Banel, Ganea, Ghionea, Rosu (chiar si Dorinel). Amenzi ar primi doar daca ar fi semnat un contract cu Adidas, ceea ce nu s-a intamplat decat in cazurile lui Mutu si Chivu.

 

 

Apropo, ma refeream la ghete, sper ca te-ai prins. :roll:

bijoux_bz08.09.2006 09:41

nike vor fi intotdeauna cu un pas inaintea tuturor si in Romania au castigat teren in ultimul timp in fata celor de la adidas

 

ai dreptate. ma gandeam eu ca s-ar putea sa te referi la ghete. in privinta asta pana la urma fiecare se incalta in ce se simte mai bine. nu prea conteaza nici macar echipa de club ce sponsor are. k am vazut anul trecut la caini si tigani k aveau ghete nike si alt sponsor pentru echipamente.

ktalyn09.09.2006 15:34

mie imi place ekipamentu' nationalei :P!

RobYnho11.09.2006 07:28

NIKE este si va fi cea mai tare firma care produce echipamente sportive...asta o spun si vanzarile :!:

skorpio1511.09.2006 14:17

Vanzarile "spune".Ca "ie" sub 50 :lol: Adidas imi place mult si mai nou Puma.

c.ronaldo1711.09.2006 14:26

mie ech. portugaliei imi place mai mult decat al Romaniei.... e Nike fatza de Adidas... :wink:

Triphat14.09.2006 00:03

Nike sau adidas ? Greu... dar merg pe Nike. Anul acesta au produs niste echipamente fenomenale, clasice, simple, cu stil... fara prea multe complicatii ca cei de la adidas.

simona9019.10.2006 13:06

imi plac ambele,nu pot face diferenta. :cry: :oops: