este valoarea acestui tur peste cel de anul trecut cand am pierdut la mustata titlul de campioni ai toamnei?
ca jucator pare a fi fost cel mai constant in acest tur?
care este momentan compartimentul forte al echipei noastre?
cine trebuie sa plece/sau sa vina.
posturi deficitare
1. tur sub cel de anul trecut
2. Dorinel Munteanu
3. apararea
4. falemi/Goian, caramarin, Gigel bucur
5. mijlocas la constructie. aici ne trebuie un half adevarat cu statura a la Hamu care sa creeze spatii libere in permanenta. Steaua pe vremea echipei de aur l-a avut pe petcu. cine isi aduce aminte de el stie ca el l-a facut mare pe Laca. nu, ca sa fiu corect a scos in evidenta calitatile Laca. un asemenea jucator ne-ar trebui la constructie.
