FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pe unde mai cauta cainii idei de coregrafii .. (tot copiate)

cannavaro29.07.2006 22:34

coregan0.jpg

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Avand in vedere ca 99% din coregrafiile lor sunt copiate cainii s-au gandit ca ultrasii lor virtuali i-ar putea ajuta in crearea unei coregrafii cu care sa ne dea gata in derby.

c.ronaldo1731.07.2006 10:10

ce sa le ceri catzelusilor,,,ar trebui sa facem si noi asa...da pt meciu cu FC Barcelona..... :D ....

ManiaCU31.07.2006 10:27

looool asta-i cea mai tare faza pe care am auzit-o :lol: :lol: :lol:

cannavaro31.07.2006 17:09

loooooooooool ar fi misto sa le trimitem noi o idee de fotografie (copiata de prin italia ca oricum ei nu si-ar da seama) iar in timpul meciului sa facem misto de ei printr-o coregrafie de-a noastra.