29.07.2006 22:34

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Avand in vedere ca 99% din coregrafiile lor sunt copiate cainii s-au gandit ca ultrasii lor virtuali i-ar putea ajuta in crearea unei coregrafii cu care sa ne dea gata in derby.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Avand in vedere ca 99% din coregrafiile lor sunt copiate cainii s-au gandit ca ultrasii lor virtuali i-ar putea ajuta in crearea unei coregrafii cu care sa ne dea gata in derby.
ce sa le ceri catzelusilor,,,ar trebui sa facem si noi asa...da pt meciu cu FC Barcelona.....
....
looool asta-i cea mai tare faza pe care am auzit-o :lol: :lol: :lol:
loooooooooool ar fi misto sa le trimitem noi o idee de fotografie (copiata de prin italia ca oricum ei nu si-ar da seama) iar in timpul meciului sa facem misto de ei printr-o coregrafie de-a noastra.