m-am gandit sa fac un topic unde sa posteze fiecare un link interesant cu ce a gasit pe net sau a primit pe messenger de la prieteni, etc.
Indicat ar fi sa aiba urmatoarea descriere:
1. Descriere
2. Nota din 10
3. Link
banuiesc ca v-ati prins
Un mic quiz sa vedem cat de evil esti ![]()
http://blogthings.com/howevilareyouquiz/
nota: 7/10
asta is eu
***You Are 64% Evil***
You are very evil. And you're too evil to care.
Those who love you probably also fear you. A lot.

