FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Link-uri, give it a click :D, funny, scary or whatever

«12»
uZy | @nDr3i29.07.2006 17:15

m-am gandit sa fac un topic unde sa posteze fiecare un link interesant cu ce a gasit pe net sau a primit pe messenger de la prieteni, etc.

Indicat ar fi sa aiba urmatoarea descriere:

 

1. Descriere

2. Nota din 10

3. Link

 

banuiesc ca v-ati prins

 

 

Un mic quiz sa vedem cat de evil esti :D

http://blogthings.com/howevilareyouquiz/

nota: 7/10

 

asta is eu

***You Are 64% Evil***

 

 

You are very evil. And you're too evil to care.

Those who love you probably also fear you. A lot.

greco29.07.2006 17:41

You Are 40% Evil

 

evil-2.jpg

 

A bit of evil lurks in your heart, but you hide it well.

In some ways, you are the most dangerous kind of evil.

 

~~~~~~~~~

 

The Church of the SubGenius - eternal salvation or triple your money back

http://www.subgenius.com/

nota - 8/10

ro_steaua29.07.2006 21:27

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

 

vrei sa pleci peste tot dupa Steaua?

atunci apeleaza la firma unui stelist adevarat

intra pe www.tci.ro

 

nu ai ce pierde[/b]

weeezer_2029.07.2006 21:33

You Are 12% Evil

You are good. So good, that you make evil people squirm.

Just remember, you may need to turn to the dark side to get what you want!

uZy | @nDr3i29.07.2006 23:00

am uitat sa mentionez ...v-as ruga frumos sa nu iasa harababura din topic sa nu va certati sa sa postati linkuri decente :)...fara pornstaruri

 

simtiti aici

 

ce franti is capsunarii din Spania=))

 

p.s nu e neaprat sa dati descriere la link si nota...doar sa postati linkuri decente ...funny,scary,any shit like that..peace

LoveNesta31.07.2006 10:25

http://www.2on.com/

 

Afli ce animal esti in functie de nume...

Eu sunt gaina :?

uZy | @nDr3i31.07.2006 16:15

Andrei Renoult Orlandini you are a Spider :D

weeezer_2031.07.2006 16:43

mie mi-a zis ca sunt... mdeah... ghiciti ce?

"mehehehehe" :?

c.ronaldo1731.07.2006 17:25

eu-s porc

uZy | @nDr3i31.07.2006 18:26
mie mi-a zis ca sunt... mdeah... ghiciti ce?

"mehehehehe"  :?

 

oitza :D

weeezer_2031.07.2006 18:32
oaie-n toata regula... ce oitza... :oops:
alex ripper31.07.2006 19:28

hiena,hai ca asta-i buna :lol: :lol: :lol:

weeezer_2031.07.2006 19:28

hiena i-a iesit si fostului fostei mele :evil:

skorpio1531.07.2006 19:32

Coincidenta :D

weeezer_2031.07.2006 19:33

probabil, pt ca nu-l cheama Alex. Ca daca il chema, iesea cu bumbaceala si cu ban pt mine :D

Dawson01.08.2006 05:31

Io-s cerb! 8)

g_funk2808.08.2006 15:00

muhahaha ... i`m a lion :twisted:

weeezer_2008.08.2006 15:16

si, culmea, George Becali nu e este URS, ci... IEPURE =))))))

LoveNesta08.08.2006 16:15

am facut la cativa doar ca imi era lene sa fac la toti:

Florin Lovin tu esti papagal

Mirel Radoi tu esti paianjen

Banel Nicolita tu esti vulpe

Victoras Iacob tu esti broasca

Mihai Stoica tu esti rechin

Nicolae Dica tu esti gaina

Mihai nesu tu esti melc

Dorin Goian tu esti hiena

 

:D:D la Meme se potriveste

Stryker08.08.2006 16:24

ce tampenie de chestie...cica Radoi este paianjen,Carlos este rechin, Klemi este porc, Dica este cocos, Badea este melc, Oli este elefant, Ghionea este cerb, Cernea si para sunt oi, Iacob este broasca, Baciu si Goian sunt hiene, Bostina si Nicolita sunt vulpi, oprita este sarpe, nesu este sobolan, Lovin si Cristocea sunt papagali, Ochirosii este tigru...seamana cu realitatea ?? :lol: :lol:

alex4steaua08.08.2006 19:04

Eu is 72% Evil si Maimuta .

Realista chestia am scris Cristi Borcea si o iesit magar :lol:

Alexandra D08.08.2006 20:40

eu hiena :lol:

bodanelu08.08.2006 21:16

eu`s vulpe...

uZy | @nDr3i09.08.2006 01:13

http://www.xkx.com/

 

how gay are u ? :D

 

your gay score is 24.21% :)..lol

Alexandra D14.08.2006 20:23

:lol: :lol: doamne mi-a iesit 89% gay ..noroc ca nu cred in chestii de-astea

«12»