sper ca acesta sa ajunga si la renumitul Gigi becalli care spune ca vrea sa faca o Romanie mai buna si mai frumoasa....oare??? uitati intamplarea de azi 20noiembrie in mijlocul de trasport 101..in jurul orelor 18-19..deci nu se poate spune ca era tarziu... in fata filialei din zona obor au urcat un grup de tineri suporteri stelisti care au inceput sa tipe si sa se poarte ca pe stadion.... oamenii le-au facut observatie dar degeaba..au zis ca o sa coboara odata si odata si or sa inceteze... la un moment dat ... pe traseul mijlocului de transport...intr-una din statii..urca un om... ei nu stiu daca sa coboare sau nu ...si au inceput sa urce oamenii... unul dintre ei ..imbracat in alb...turmentat...a coborat in timp ce urca un om... si i-a dat un pumn in fata asa din semnin... omul a trecut cu vederea ... suporterul a coborat..si pe urma..au urcat iar... ca si-au dat seama ca au gresit statia... si au inceput sa se ia de bietul om..care nici macar nu a ripostat cand a fost lovit.. altul ...mai breaz cu un zambet pe buze... a injurat si s-a dus spre el cu tupeu... un pustan la vreo 17ani...si s-au dus toti..si s-au luat la bataie...dupa 2minute masina era absolut de necrezut...cum numai in filme vezi..se bateau toti... la insistentele oamenilor soferul a oprit direct la sectia de politie....de pe la pantelimon... unde politisti se uitau ca prostii la masina care claxona de rupea.... si nu stiau ce sa faca....pana la urma au venit...suporteri s-au dus repede in spatele autobusului si unul chiar a sarit pe geam.... politisti au luat vreo 3-4 din cei peste 10...care erau...si cel vinovat a plecat frumos si incet... fara sa-i faca nimeni nimik.
Pai chiar asa??? am ajuns in situatia sa ne fie frica sa ne mai urcam intr-un mijloc de transport??? nenorocitilor .... asta ii invatati???? sa snopeasca oamenii din bataie..doar pentru ca sunt alti suporteri...sau doar pentru ca au urcat intr-un mijloc de trasport ca sa se duca spre casa..in timp ce un suporter cretin uita sa coboare si e beat turta???
Si mai vreti sa va si voteze lumea.... cretinii dracului ce sunteti...va mai considerati oamenii???? nu sunteti mai departe de Dragomir care si ala alt nenorocit ..transeaza prostituate... asta va doriti pentru Romania??? asta?? impusca-v-ar oamenii pe strada.... imbecililor cu fotbalul vostru cu tot...
