Salutare tuturor si pentru cei care ma stiu scuze pentru lipsa mea de pe forum ![]()
am avut multa treaba cu un site si cu scoala...ma rog sunt fericit ca mi-a iesit un site calumea...
www.zeng.ws
vedeti ca prima pagina e in limba Azera dar are in drepta steagul GB care va va duce la www.zeng.ws/enindex.html adica in engleza ![]()
rog pareri si recomandari
PS: nu fac spam sau alte chestii ci vreau doar pareri de la cei care se pricep ![]()
mersi si salutari

