26.07.2006 18:22
El e dus de mult. Dar e misto cand il vezi cum mai scoate cate o perla. Chiar as vrea sa il vad pe el si pe Mircea Lucescu la un show TV. :lol:
El e dus de mult. Dar e misto cand il vezi cum mai scoate cate o perla. Chiar as vrea sa il vad pe el si pe Mircea Lucescu la un show TV. :lol:
Jackie, ultrasu lu' Poli aek e terminat. Bine ca ii da gsp foaie si pix.