FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

vand torte si fumigene

esarfe_steaua24.07.2006 19:02

torte rosii

fumigene portocalii

 

1 torta=120 de mii

1 fumigene=180 de mii

 

 

cei interesati privat...

korps24.07.2006 20:08

ma intereseaza marfa ta...vreau urgent sa cumpar cam 5 bucati...urmeaza ziua mea si vreau sa sarbatoresc in stil ultras....please ,contacteaza-ma la r***@***

esarfe_steaua24.07.2006 20:13

tu ai chef de panarama? :roll:

korps24.07.2006 20:15

omule vb cat se poate de sincer.....te rog lasa un id de mess....ce ti se pare asa de exagerat?am incercat id esarfe_steaua....vb cat se poate de serios....te rog

boby_m24.07.2006 20:39

Tortele de ce dimensiune sunt?Sunt alea mici,sau alea de 20-30cm?

esarfe_steaua24.07.2006 20:44

17 cm,plus maner 17 cm...

ombladon_hools24.07.2006 21:20

cam cat timp tine flacara tortei aprinsa ??

dbd27.07.2006 09:22

esarfe_steaua e cam greu sa lase un ID ceva ca e periculos... :?

esarfe_steaua27.07.2006 17:10
cam cat tine flacara tortei aprinsa??

 

aproape 2 minute...

 

esarfe_steaua e cam greu sa lase un ID ceva ca e periculos... :?

 

pei pe cine`l intereseaza sa`mi dea mesaj privat,si mai multe detali pe privat

ultrasiliberi14.08.2006 04:40

as vrea si eu fumigene daca mai ai...astept un msj pe privat sa vb ok?

STARforce14.08.2006 09:27

Deci astept sa intri pe mess sa discutam ca vreau si o esarfa dar nu te vad pe mess!

esarfe_steaua15.08.2006 09:47

am plak de retea arsa,si sunt super ocupat,torte si fumigene nu mai am momentan...lasa adresa pe care vrei sa iti trimit esrfa si o trimit

amoroso_mail09.03.2007 13:32

Intra pe id-u meu amoroso_mail ca vreau sa vb .Vreau sa cumpar niste torte.;)