FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Petitie pe internet pentru DEMISIA lui IORDANESCU!

macavei18.11.2004 16:09

Pestele de la cap se impute :twisted: ! Daca vrei sa ajuti echipa nationala de fotbal, incepe cu inceputul.

 

Clic aici pentru demisia lui Iordanescu:

http://www.petitiononline.com/demisia/petition.html

 

 

Te rog, da acest mesaj la toate persoanele pe care le cunosti. NOI putem schimba lucrurile, nu altii :x !