FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cine merge la Poli-Steaua?

nimeni_7020.07.2006 13:44

Merge cineva de aici la Poli-Steaua? Yo ma duc si poate ne vedem acolo. Poate le mai dam un 8-1!

reddog21.07.2006 14:12

Nu vad de ce ati avea nevoie de 8 goluri acum ca sa se reediteze acel meci. E doar prima etapa, nu aveti nevoie de golaverajul asta. Eu prevad un x.

Motanu D21.07.2006 14:42

@reddog:

 

:lol: X ar fi ideal pentru... Dinamo !

reddog21.07.2006 15:25

Motane, Vlad Tepes nu cred ca ar fi fost stelist. :wink:

 

Un x nu ar fi neaparat un rezultat bun pentru Dinamo. Mai avem si multe alte etape in fata, iar daca ne vom impiedica iar de echipe puternice precum Jiul sau Vaslui...

Motanu D21.07.2006 15:27
Motane, Vlad Tepes nu cred ca ar fi fost stelist. :wink:  

 

Totusi, era "comandantul suprem" al armatei... :P

Vladinho21.07.2006 16:05

Bate Steaua grav

Poate vin la meci nu stiu sigur :D

Dan_BKL21.07.2006 20:41
Nu vad de ce ati avea nevoie de 8 goluri acum ca sa se reediteze acel meci. E doar prima etapa, nu aveti nevoie de golaverajul asta. Eu prevad un x.

 

eu prevad ca nu intrati in grupele cupei UEFA.

treceti de bucatarii aia de la hibernians apoi in turul II preliminar daca cadeti tot cu o echipa de bucatari va veti califica iar apoi in turul I-"Adioooo visul frumos s-a terminat....." :lol: :lol:

 

va doresc un ac Milan in turul I ca s-a va sature.

reddog22.07.2006 01:57

Pe ce loc a terminat AC Milan sezonul trecut...in urma penalizarilor?

Merci de gandurile tale frumoase, dar nu vad ce legatura are aici parcursul european al lui Dinamo. Se discuta despre confruntarea voastra cu Poli Timisoara, un meci deloc usor...

david_steaua200622.07.2006 06:19
Pe ce loc a terminat AC Milan sezonul trecut...in urma penalizarilor?

Merci de gandurile tale frumoase, dar nu vad ce legatura are aici parcursul european al lui Dinamo. Se discuta despre confruntarea voastra cu Poli Timisoara, un meci deloc usor...

 

Poli Timisoara este doar o echipa umflata de presa.Nimic mai mult.Pronostic x2 :wink:

Dan_BKL22.07.2006 10:37
Pe ce loc a terminat AC Milan sezonul trecut...in urma penalizarilor?

Merci de gandurile tale frumoase, dar nu vad ce legatura are aici parcursul european al lui Dinamo. Se discuta despre confruntarea voastra cu Poli Timisoara, un meci deloc usor...

 

tin s-a te anunt ca Milan va juca in cupa eufa deoarece Empoli nu poate evolua.

meciul cu Poli il vom castiga fara probleme.nu mi se pare deloc Poli Timisoara o echipa atat de buna incat s-a ne incurce.o echipa periculoasa pe propriul teren mie mi se pare CFR Cluj si nu Poli Timisoara.

reddog22.07.2006 15:36

Crede-ma ca nu sunt deloc un simpatizant al echipei timisorene, dar asta nu ma opreste sa vad ca e o echipa destul de dificila, care poate pune probleme si supercampionilor din Ghencea...

PS: Sa nu dati voi de Milan....Ca va fi o reeditare a celebrului scor de acum doua decenii.Mai tii minte scorul? :wink:

weeezer_2022.07.2006 20:06

cu Milanul ca Milanul, dar daca dam de Barcelona? mai tii minte scorul? :oops:

nimeni_7022.07.2006 20:34

Eu zic sa nu dam nici de Milan nici de barca...e mai sigur asa.

ady4steaua23.07.2006 08:13

ceau...cine vine la meciul Poli-Steaua?...sa-mi zica si mie...pls :P...pe id-ul de mess