FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

skin winamp: campioana!!!!!!!!!!! 23

spyke_2005vlad18.07.2006 08:55

[/img]C:Documents and SettingsWindows XpDesktopskinuriiiskin cu Radoi pt toti stelisti!!! Forza Steaua

uZy | @nDr3i18.07.2006 12:50
[/img]C:Documents and SettingsWindows XpDesktopskinuriiiskin cu Radoi    pt toti stelisti!!!    Forza Steaua

 

cred ca ai gresit ceva :).. :roll:

Dawson18.07.2006 15:19

Io sunt sigur! 8)

steauafans.tk18.07.2006 19:26

tre sa il uploadezi la imageshack sau la photobucket si dupa aia!!!!