18.07.2006 08:55
[/img]C:Documents and SettingsWindows XpDesktopskinuriiiskin cu Radoi pt toti stelisti!!! Forza Steaua
[/img]C:Documents and SettingsWindows XpDesktopskinuriiiskin cu Radoi pt toti stelisti!!! Forza Steaua
[/img]C:Documents and SettingsWindows XpDesktopskinuriiiskin cu Radoi pt toti stelisti!!! Forza Steaua
cred ca ai gresit ceva
.. :roll:
Io sunt sigur! 8)
tre sa il uploadezi la imageshack sau la photobucket si dupa aia!!!!