FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vand bilet FC Barcelona - FC Steaua 1986

Hadrian17.07.2006 13:14

Vand bilet de la finala Cupei Campionilor Europeni SEVILLA 1986 si revista spaniola "Sport" din ziua meciului.

ombladon_hools17.07.2006 15:12

cati bani vrei pe bilet?

Hadrian17.07.2006 15:26

Nu m-am gandit la o suma exacta. Dar avand in vedere ca biletul este obiect "de colectie".... Fara 2500 euro nu il dau!

ombladon_hools17.07.2006 15:38
:)))) :))))) :)))) :)))) :))))) :))))) :))) sigur nu il cumpar [/img]
    AmuntBoy17.07.2006 15:44

    super tare ca ai biletul ;)

    mai bine il pastrezi ca nu se intrevede altul de finala UCL

     

    Oricum mai bine te duci pe ebay sau alte site-uri pe aici pe forum mai greu sa fie lovetari ;)

    bafta!

    uZy | @nDr3i18.07.2006 03:30

    2500 euro :o :o :o :o :o :o ...nu cred ca til ia nimeni...mai bine mere pe banii aia la alta finala :D

    gloribyh18.07.2006 07:37

    eu cred ca merita banii......intreaba-l pe Gigi.... :D

    Hadrian22.07.2006 16:42

    Stie cineva cum ar putea afle Domnu` George Becali?