Bun, am inteles, si chiar imi cer scuze ca nu m-am prins de la inceput. 10 RON inseamna mult in ziua de azi, taxa pe un an la facultate, avansul la leasing, rata la ANL, etc. Cum puteam noi sa avem pretentii financiare de la noii inscrisi?
Asteptam AICI inscrieri pentru locurile ramase in Divizia B cu mentiunea linistitoare ca nu veti plati NIMIC. 10 RON de om vor fi doar la Divizia A. Pentru voi, onorabilii viitori componenti ai B-ului nu va exista NICIO TAXA, si, de asemenea, NICIUN PREMIU.
INSCRIERI DESCHISE PANA JOI 20 IULIE, ORA 15.00
