FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Superoferta inscrieri (fara taxa! ! !)

i0nutz8317.07.2006 07:26

Bun, am inteles, si chiar imi cer scuze ca nu m-am prins de la inceput. 10 RON inseamna mult in ziua de azi, taxa pe un an la facultate, avansul la leasing, rata la ANL, etc. Cum puteam noi sa avem pretentii financiare de la noii inscrisi?

 

Asteptam AICI inscrieri pentru locurile ramase in Divizia B cu mentiunea linistitoare ca nu veti plati NIMIC. 10 RON de om vor fi doar la Divizia A. Pentru voi, onorabilii viitori componenti ai B-ului nu va exista NICIO TAXA, si, de asemenea, NICIUN PREMIU.

 

INSCRIERI DESCHISE PANA JOI 20 IULIE, ORA 15.00

hooltras17.07.2006 10:22

nu faci unu(campionat) si cu 2005? :wink:

i0nutz8317.07.2006 10:25

Yo ma gandesc ca-n 3 luni apare 2007.. ;)

 

Oricum, 2005 a fost unul dintre cele mai bune simulatoare de fotbal scoase de EA. Un top al celor mai reusite ar fi 2006, 2005, 2002, 1999.

Prodigy_andrey17.07.2006 15:15
Yo ma gandesc ca-n 3 luni apare 2007.. ;)

 

Oricum, 2005 a fost unul dintre cele mai bune simulatoare de fotbal scoase de EA. Un top al celor mai reusite ar fi 2006, 2005, 2002, 1999.

Stai sa vezi k o sa apara 2007 si o sa aiba cerintze mai mari si la unii care au calculatoare mai slabe nu o sa mearga =)) ce o sa fie atunci ;) =))
i0nutz8317.07.2006 19:06

2007 nu va cere mai mult de 256 RAM si placa video 128 Mb.. Parerea mea..;)

johnny0617.07.2006 20:36

doamne ajuta :D

DannY_118.07.2006 09:27

Vreau si eu sa ma inscriu in campionat.

id Danny1ok,i.p.routabil,conexiune bun

a,calc. e tare 512 RAM

marianb18.07.2006 13:25

vreau sa ma inscriu

 

ID: marianbolohan

 

EDITAT de moderatori.

ultras_andrei_i18.07.2006 13:50

Hideti cati mai multi inscrieti-va,ca a fost ionutz baietas si nu va ia taxa,nici gratis nu mai vreti?

mihai141118.07.2006 13:50

bolohan era dinamovist parca,hahahahaha

DannY_118.07.2006 16:35

Cati s-au inscris pana acum?

i0nutz8318.07.2006 16:36

Nu suficienti, din pacate..

PoWeR18.07.2006 18:30
bolohan era  dinamovist parca,hahahahaha

 

pai ce vrei daca asa il cheama pe om :)

DannY_118.07.2006 20:10

unde pot sa vad si eu lista cu cei inscrisi in camp.?

i0nutz8318.07.2006 22:02

Evident, pe topicul cu componenta celor doua divizii.

Nicksb19.07.2006 00:35

Vreau si eu sa ma inscriu....... Mai am prieteni cu care joc on line. Si imi merge super bine . Ce trebe sa fac?

mihai141119.07.2006 08:07

Doamne toti intrebati ce trebuie sa faceti?din topicurile anterioare dupa tine asa ce trebuie sa faci? :roll:

 

posteaza messengerul

i0nutz8319.07.2006 08:31
Vreau si eu sa ma inscriu....... Mai am prieteni cu care joc on line. Si imi merge super bine . Ce trebe sa fac?

 

Oare ce ar trebui sa faci?

niray19.07.2006 12:07

YM: niraymond

ip routabil, conexiune buna, disponibil, 28 ani

Bebetto_519.07.2006 12:38

sal i0nutz83 ce tre sa fac sa ma " integrez " in divizia B. Aici la voi. :lol:

PoWeR19.07.2006 12:40
sal i0nutz83 ce tre sa fac sa ma " integrez " in divizia B. Aici la voi.  :lol:

 

daca ai IP rootabil si o conexiune buna, atunci trebuie doar sa-ti lasi ID de mess :P

Valius19.07.2006 13:28

o s-o scoatem noi pana la urma :D vad ca pana la urma s-a renuntat la taxa si la premii...da nu-i nimik conteaza sa ne distram :wink: sper sa nu inceapa camp fara mine :D si sa ma intorc de la mare in timp util sa nu se faca 5 meciuri la rand nejucate...de aia ziceam sa iau io Man Utd ca nu o sa fiu aci can incepe camp... oricum garantez seriozitate maxima dup ce vin de la mare

Prodigy_andrey19.07.2006 13:47
o s-o scoatem noi pana la urma :D vad ca pana la urma s-a renuntat la taxa si la premii...da nu-i nimik conteaza sa ne distram  :wink: sper sa nu inceapa camp fara mine :D si sa ma intorc de la mare in timp util sa nu se faca 5 meciuri la rand nejucate...de aia ziceam sa iau io Man Utd ca nu o sa fiu aci can incepe camp... oricum garantez seriozitate maxima dup ce vin de la mare
valius cand intri pe mess sa-mi dai un buzz k trebuie sa vad dak ai ip routabil yo-s andrey_gogo