FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

R.I.P. Radu Crisan

armanovici14.07.2006 18:39

Mesaj de la [belghiru Marian-Marcel] din data de [14-07-06]

 

Salut !!! Imi cer scuze pentru deranj !!! Am avae si noi o rugaminte la voi cei din galeria Stelei ...azi a plecat dintre noi un stelist adevarat....s-a innecat in mures(uitati-va la stiri) iar eu si ceilalti baieti am vrea sa va rugam sa realizati o coregrafie speciala la meciul din supercupa sau macar un banner in memoria lui...era posesorul canalului de pe mirc #steaua_bucuresti !!! Asteptam un raspuns ..va rugam mult !!!!Numele lui e Radu Crisan iar e mirc intra cu Hell`Bringer !!!

FanSteaua4Life15.07.2006 19:35

Dumnezeu sa il odihneasca in pace...

bodanelu15.07.2006 19:56

Dumnezeu sa`l ierte!

sile2215.07.2006 22:20

Foarte trist , Dumnezeu sa il odihneasca in pace...

uZy | @nDr3i16.07.2006 06:09

R.I.P :(