14.07.2006 18:39
Mesaj de la [belghiru Marian-Marcel] din data de [14-07-06]
Salut !!! Imi cer scuze pentru deranj !!! Am avae si noi o rugaminte la voi cei din galeria Stelei ...azi a plecat dintre noi un stelist adevarat....s-a innecat in mures(uitati-va la stiri) iar eu si ceilalti baieti am vrea sa va rugam sa realizati o coregrafie speciala la meciul din supercupa sau macar un banner in memoria lui...era posesorul canalului de pe mirc #steaua_bucuresti !!! Asteptam un raspuns ..va rugam mult !!!!Numele lui e Radu Crisan iar e mirc intra cu Hell`Bringer !!!
