FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

IMPORTANT!!!!!

nimeni_7014.07.2006 14:00

Ma numesc Mihai, am 13 ani si sunt din Caransebes. Sunt stelist de cand ma stiu si vreau sa vb pe messenger cu orice baiat sau fata de varsta mea. ID-ul meu este nimeni_70

Alex1414.07.2006 14:16

Bah pt chestii d`astea exista matrimonialele... desi esti cam mic si pt alea :)

Katau14.07.2006 14:30

si ce vrei sa vorbesti?

alex ripper14.07.2006 14:38

am mai spus-o de cateva ori.Va rugam nu mai deschideti topicuri de genul asta.

La profil poti sa iti completezi id-ul de mess si poti luat id-ul oricarui suporter care si-a completat acea rubrica.