14.07.2006 14:00
Ma numesc Mihai, am 13 ani si sunt din Caransebes. Sunt stelist de cand ma stiu si vreau sa vb pe messenger cu orice baiat sau fata de varsta mea. ID-ul meu este nimeni_70
Ma numesc Mihai, am 13 ani si sunt din Caransebes. Sunt stelist de cand ma stiu si vreau sa vb pe messenger cu orice baiat sau fata de varsta mea. ID-ul meu este nimeni_70
Bah pt chestii d`astea exista matrimonialele... desi esti cam mic si pt alea ![]()
si ce vrei sa vorbesti?
am mai spus-o de cateva ori.Va rugam nu mai deschideti topicuri de genul asta.
La profil poti sa iti completezi id-ul de mess si poti luat id-ul oricarui suporter care si-a completat acea rubrica.