Nu a jucat Danciulescu, dar lasa ca a jucat Neaga si a ratat pentru amandoi. (pardon, nu a prea avut sanse sa rateze, ca a luat nota maxima:3. M-am lamurit si cu ai vostri. Toti o apa si un pamant. Suntem de rasul lumii si in curand vom ajunge in lumea a 5-a a fotbalului mondial.
