13.07.2006 05:57
:evil: >>>VALDERAMA....HIGUITA(ce portar),imi aduc aminte de cum jucau GULIT sau VAN BASTEN ,KLINSMAN,GASCOIN,CANTONA,VIALI,SCIFO,PAPEN,ROMARIO!!>>> :twisted:
:evil: >>>VALDERAMA....HIGUITA(ce portar),imi aduc aminte de cum jucau GULIT sau VAN BASTEN ,KLINSMAN,GASCOIN,CANTONA,VIALI,SCIFO,PAPEN,ROMARIO!!>>> :twisted:
nu sunt yo foarte mare da stiu si yo sportivi mai vechi asa ,stiu ca imi placea de petit de la francezi,de roberto baggio,tafarel si bineinteles Hagi jucatorul copilariei mele. :wink: