FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Enervantele reclame din presa virtuala...

armanovici07.07.2006 18:08

Incep sa urasc tot mai mult Coca-Cola pentru enervanta reclama de pe mai toate ziarele de sport.

 

Pana acum detestam cel mai mult sticla Bergenbier...Coca-Cola insa intrece masura.

 

Personal am hotarat sa nu mai consum produsele respective atata timp cat li se face reclama...ca masura de protest!

Melku07.07.2006 18:13

Mama ca bine zici...ma mai enerveaza reclama bergenbier care cateodata are buton de close si cateodata nu il are (aia mare nu aia banner) si cand il are e asa de mic incat nici nu il observi!

Sau mai urasc reclamele alea "intermediare" intre pagina principala si cea spre articol :evil:

Acest gen de publicitate agresiva nu face altceva decat sa enerveze omul...

forever_STEAUA07.07.2006 18:16

Aveti dreptate. Si eu m-am saturat de reclamele respective. In special de cea de la Coca - Cola. Renunt si la bautura respectiva si la site-urile pe care apare reclama... :twisted:

Motanu D07.07.2006 18:27

Noroc ca se mai gasesc si programe care "filtreaza" astfel de reclame...

Altfel este vorba despre publicitate stupida...

armanovici07.07.2006 18:38

Pai spune-ne si noua de acele programe...ne lasi sa ne consumam nervii pe reclame cand ar trebui sa ii consumam pe Gigi ca nu aduce jucatori la echipa :evil:

Motanu D07.07.2006 18:49

https://addons.mozilla.org/firefox/1865/

 

Uite aici de pilda. Mai stiam cateva, dar am ratacit linkurile ! Cum le gasesc le voi posta aici !

Melku07.07.2006 18:59

Si uite asa voi trai cativa ani in plus :lol:

Multumesc Motanu D

armanovici07.07.2006 19:01

Multumim motane...gata cu sticlele!

Ionutdal07.07.2006 21:35

Da am scapat de reclame pe vecie adio reclame . Multumim Motane . Daca mai ai ceva util nu ezita sa le pui aici si pt noi... :lol:

Motanu D07.07.2006 22:18
Daca mai ai ceva util nu ezita sa le pui aici si pt noi... :lol:

 

Uita-te la semnatura mea! ;):P

FanSteaua4Life11.07.2006 21:34
Mama ca bine zici...ma mai enerveaza reclama bergenbier care cateodata are buton de close si cateodata nu il are

Nu te lua de Bergenbier :evil: ...Prietenii stiu de ce :wink: ... :lol:

Melku11.07.2006 21:41

Hai frate ca e naspa berea, prietenii stiu de ce! :lol:

FanSteaua4Life11.07.2006 22:46
Hai frate ca e naspa berea, prietenii stiu de ce!  :lol:

De ce sa fie naspa, eu unul nu prea simt diferenta intre tipurile de bere... :lol:

Melku11.07.2006 22:54

Cand vin in Constanta te shcoleste fratele tau :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

FanSteaua4Life12.07.2006 11:48
Cand vin in Constanta te shcoleste fratele tau  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Stai linistit ca a avut cine sa ma scoleasca, nu cred ca ai tine pasu cu mine... :wink: