FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ignore

George Stan09.11.2004 19:47

Am bagat o functie de 'ignore' pe forum. O gasiti in bara albastra de sus sau in dreptul oricarei postari. Va rog sa-mi spuneti daca aveti probleme in a o folosi.

Odata ignorat un utilizator, in dreptul unui mesaj postat de acesta va aparea un text care va va da de inteles ca userul este in lista voastra de ignore.

Nu puteti ignora administratorii, ca ei e mai presus decat toti. :)

Virgil09.11.2004 20:05

Da,ei e,ca e mai putini de 50. :oops:

 

__________

ce mi-e Tanda,ce mi-e Manda