09.11.2004 19:47
Am bagat o functie de 'ignore' pe forum. O gasiti in bara albastra de sus sau in dreptul oricarei postari. Va rog sa-mi spuneti daca aveti probleme in a o folosi.
Odata ignorat un utilizator, in dreptul unui mesaj postat de acesta va aparea un text care va va da de inteles ca userul este in lista voastra de ignore.
Nu puteti ignora administratorii, ca ei e mai presus decat toti. ![]()
